fbpx

E-poe kasutustingimused

Black Ink OÜ, registrikoodiga 14895319, Tallinna mnt 61, Pärnu 80034 (edaspidi Poe haldaja) ja klient, kes vormistab Black Ink OÜ hallatavas e-poes www.joonistaja.ee tellimuse ja identifitseerib end sisestades tellimusele oma isikuandmed (edaspidi Klient), on kokku leppinud järgnevates tingimustes.

Üldsätted

Lepingupooled juhinduvad omavaheliste suhete reguleerimisel Eesti Vabariigi seadustest ja muudest õigusaktidest ning Kasutuslepingus kokkulepitust.

Poe haldajal on õigus mistahes ajal teha E-poe pakutavasse teenusesse muudatusi.

Poe haldajal on õigus ühepoolselt muuta kasutajalepingu tingimusi ilma, et tal oleks kohustus Kliendile teatada sellest kirjalikult elektronposti teel.

Tooted ja ostu sooritamine

Ostu sooritamise protsess e-poes:

 1. Lisa soovitud tooted ostukorvi
 2. Liigu ostukorvi lehele
 3. Vali tarneviis
 4. Vajuta „Mine maksma” nupule
 5. Sisesta tellimuse esitaja kontaktandmed, tarneaadress ja vali kättetoimetamise viis.
 6. Vali makseviis
 7. Enne tellimuse esitamist loe läbi müügitingimused ja lisa linnuke, et oled nendega tutvunud
 8. Esita tellimus. Kui makseviisiks oli valitud Paypal, siis edasi suunatakse teid Paypali lehele makset teostama.
 9. Maksa tellimuse eest kasutades valitud makseviisi.
 10. Kui kauba eest on makse laekunud ja kaup poe poolt teele pandud, saabub e-mailile teavitus tellimuse täitmise kohta.

Kõik kuvatavad Tooted ei pruugi alati laos olemas olla. Kui mõni toode puudub laost ja tellimust ei ole võimalik täita, siis võtab E-poe töötaja Kliendiga ühendust hiljemalt 3 (kolme) tööpäeva jooksul. Sellisel juhul pakutakse välja võimalik uus tarneaeg või toote asendamise samaväärse teise tootega, mis on sama hinna ja kvaliteediga. Kui Klient ei ole uute tingimustega nõus, siis ta võib keelduda tellimusest ja juba makstud raha tagastatakse.

Kuvatud tootepildid on illustratiivse tähendusega ning võivad erineda tegelikust tootest. E-poes olevad tootekirjeldused ei pruugi olla ammendavad ja võivad sisaldada tahtmatuid vigu.

Klient, kes valib välja soovitud tooted, kohustub sisestama tellimuse täitmiseks nõutud andmed (perekonnanimi, eesnimi, kontakt telefon, elektronposti aadress, kättetoimetamise aadress, postiindeks, makseviis).

Klient kohustub esitama tõesed andmed, mis on vajalikud tellimuse täitmiseks. Poe haldaja ei vastuta Kliendi poolt esitatud ebakorrektsetest andmetest tingitud tellimuse mitte täitmise või mistahes sellest tulenevate tagajärgede eest.

Hinnad ja makseviisid

Kõikide E-poes olevate toodete baashinnad on arvestatud eurodes ja sisaldavad käibemaksu 20%. Raamatud sisaldavad käibemaksu 9%.

Poe haldajal on õigus igal ajal muuta kuvatavaid hindu. Kui Poe haldaja on E-poes muutnud hindu peale kasutaja poolt tellimuse esitamist ja selle eest tasumist, siis tarnitakse Kliendile vastavad tooted tellimuse hetkel kehtinud hindadega. Kliendil ei ole õigust nõuda hinnavahe kompenseerimist.

Kauba eest saab tasuda erinevatel viisidel:

 • Sularahas kaubale ise järele tulles
 • Pangaülekandega ettevõtte Black Ink OÜ arveldusarvele LHV-s või Swedbankis
 • Paypali kaudu
 • AS Maksekeskus vahendusel kasutades pangalinki (Coop Pank, LHV, Luminor, SEB, Swedbank)

NB! Peale maksmist vajutada kindlasti “tagasi kaupmehe juurde”. Peale seda saabub e-mail, et tellimus on kinnitatud ja sellega hakatakse tegelema.

Kui interneti brauser jookseb maksimise ajal kokku või tekib muid komplikatsioone, palume meiega ühendust võtta ja üle täpsustada, kas tellimus on meieni jõudnud ja kas makse õnnestus.

Tarneaeg ja kohaletoimetamise tingimused

E-poes esitatud tellimused vaadatakse läbi samal päeval ning ostjaga võetakse hiljemalt järgmisel tööpäeval ühendust.

Joonistaja e-pood tarnib tooteid järgmistesse riikidesse: Eesti, Läti, Leedu, Soome.

Tarniviisid riikide lõikes:

Eesti
Tarneviis Maksumus Tarneaeg
Saadetis postkontorisse  5 EUR 3-5 tööpäeva
Smartposti pakiautomaat 2,99 EUR Kuni 3 tööpäeva
Omniva pakiautomaat 3,00 EUR Kuni 3 tööpäeva
Läti ja Leedu
Omniva pakiautomaat 8 EUR Kuni 4 tööpäeva
Soome
Smartposti pakiautomaat 13 EUR Kuni 7 tööpäeva

Toodete garanteeritud tarneaeg Eestis on 5 tööpäeva, kui toote juurde ei ole kirjutatud teisiti. Üldjuhul jääb toote tarneaeg alla 3 tööpäeva. Juhul, kui me ei suuda mõnda toodet 5 päevaga tarnida, informeerime Teid sellest koheselt. Vajadusel on Teil siis võimalus tellimus tühistada ja me kanname Teile raha tagasi.

Kaup tuuakse tellimuses sisestatud tarneaadressile kokkulepitud ajal vastavalt kauba saadavusele. Kaup antakse üle vaid ostjale. Kolmandale isikule antakse kaup üle vaid kokkuleppel ostjaga.

Kliendil on õigus valida järgnevate kauba kättesaamisviisi vahel.

– Omniva pakiautomaat

– SmartPosti pakiautomaat

–  Omniva pakisaadetis postkontorisse

Lepingust taganemine enne Poe haldaja poolset lepingu täitmist

Kui Klient soovib tellimuse esitamise järgselt ja enne lepingu osutaja poolset täitmist lepingust taganeda, siis kohustub ta sellest võimalikult kiiresti Poe haldajale kirjalikult teatama. Kirjalik teade tuleb saata elektronposti aadressil hello@joonistaja.ee või helistada numbril +372 5837 5882. E-kirja tuleb märkida tellimuse number, millest soovitakse taganeda ning lisada Kliendi kontaktandmed (eesnimi, perekonnanimi, tellimuse esitamise kuupäev, kontakttelefon).

Kui taganemisavaldus jõuab osutajani peale Poe haldaja poolset lepingu täitmist, siis toimub lepingust taganemine vastavalt Kasutuslepingu peatükile „Tagastusõigus”.

Poe haldaja kannab Kliendile tasutud summa tagasi hiljemalt 30 päeva jooksul alates lepingust taganemise soovi kätte saamisest.

Raha kantakse üle samale arvelduskontole, millelt toimus selle laekumine Poe haldajale.

Tagastusõigus

E-poest ostetud kaupadele kehtib 14 päevane tagastusõigus. Selleks tuleb saata vastavasisuline e-mail aadressile hello@joonistaja.ee sisaldades tellimuse infot (tellija nimi, tellimuse nr) ning ka tagastamise põhjust.

Tagastusõigust pole kaupadel, mida on muudetud vastavalt kliendi soovidele (lisatud pilt, kiri)

Tagastatav toode peab olema puuduseta, täiskomplektne, originaalpakendis ja kasutusjälgeteta.

Tagastamisel kantakse Kliendile raha kauba ja algse transpordi eest tagasi hiljemalt 14 päeva jooksul toote tagastamisest.

Raha kantakse üle samale arvelduskontole, millelt toimus selle laekumine Poe haldajale.

Tagastamisega kaasnevad transpordikulud katab Klient.

Lõppsätted

Black Ink OÜ on isikuandmete vastutav töötleja, kes edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Maksekeskus AS-le.

Liitu ootenimekirjaga Me teavitame, kui toode saabub lattu. Palun jäta oma kehtiv e-maili aadress.