fbpx

Akrüülvärvid Talens 12×20 ml Amsterdam Standard

22.80

Komplekt sisaldab 12 x 20 ml tuubi Amsterdam standard seeria akrüülvärve. 12 värvi on valitud, et anda teile täiuslik start oma värvipaletti valimiseks.

Valmistatud kvaliteetsetest pigmentidest ja 100% akrüülemulsioonist – see keskmine viskoossusvärv on piisavalt tugev, et pakkuda kenasid pintslitõmbeid ja tekstuuri, kuid võib katta ka suuri alasid sileda värviga.

Akrüülvärv on pastataoline, kuivanuna siidja läikega, ära kuivanud värv kiiresti üle värvitav. Akrüülvärvi saab kasutada nii pastataolisena kui veega lahjendatult. Akrüülvärve saab veega lahjendada, kuid ainult enne maalimist. Kuivanud akrüülvärvi enam veega lahustada pole võimalik. Kuivanud akrüülvärv on veekindel. Akrüülvärvi toonid on eredad ja silmatorkavad ning tänu oma keemilisele koostisele on akrüülvärv ka elastne, heade katteomadustega ning mittepleekiv.

Mõnevõrra imavad (peavad olema rasva- ja tolmuvabad!) pinnad, nagu lõuend, paber, samuti krohv, kips, papp, puit, kivi ja tsement, sobivadki akrüülvärviga katmiseks tänu akrüülvärvi liimivatele omadustele.
Kõik Amsterdami komplektid on valmistatud 100% ringlussevõetud plastist ja toodetakse kohapeal Hollandis. Ka kartongist pakend on osaliselt valmistatud ringlussevõetud taaskasutatud kartongist.
Need pakendid on 100% taaskasutatavad.

Laos

Tootekood: 17820412 Kategooriad: , Sildid: , ,

Kirjeldus

Akrüülvärvid Talens 12×20 ml Amsterdam Standard

Sulle võib meeldida ka…

  • Märkmik Sakura Sketch 12x12cm 80 valget lehte

    6.20
    Lisa korvi
  • Märkmik Sakura Sketch A4 21×29,7 cm, 80 valget lehte

    13.55
    Lisa korvi
Liitu ootenimekirjaga Me teavitame, kui toode saabub lattu. Palun jäta oma kehtiv e-maili aadress.