fbpx

Marker Identi-Pen must Sakura, 2-otsaga 0,4 mm ja 1 mm

2.00 1.80

Identi Pen-i kaks püsivat otsa lisavad funktsionaalsust: tugev, peene tipuga kuulikujuline vildist ots ja teisel pool peenem plastikust ots detailide jaoks.
Kasutage seda markerit paberi-/papitoodetega ja mittepoorsetel pindadel nagu seda on metall, klaas, tööriistad, spordivahendid, katseklaasid, fotod*, plastik ja puit.
Indeti Pen-i tint on permanentne, veekindel, vähese lõhnaga, ei imbu läbi enamus paberitest ning kannatab tugevat kasutamist. Puhtad läbipaistvad värvid.
Alkoholi põhine pigment on kiire kuivamisega ja märgistab peaaegu iga pinna, kaasa arvatud PVC ja polupropüleenist paberi kaitsjad. Must on ka valguskindel.
Töötemperatuur: Toa temp. (5°C – 40°C). Tinditüüp: alkoholi baasil värvaine. Teravik/ots: poolkõva ( vildist / peenike); Kõva ( plastik / eriti peene). Joone jämedus: 1.0mm (peenike), 0.4mm (eriti peene). Suurus: 137mm. Veekindel.
*Fotod: on soovitatav kasutada foto valgel poolel/serval; Ei ole soovitatav kasutada otse fotol. Olenevalt hoiustamise tingimustest, tint võib põhjustada fotole kahjustusi, kui seda otse pildile panna.

Laos

Tootekood: 3631 Kategooriad: , Silt:
Liitu ootenimekirjaga Me teavitame, kui toode saabub lattu. Palun jäta oma kehtiv e-maili aadress.