fbpx

Street Art London – Londoni tänavakunst

19.90 17.91

Londonist on saanud üks tänapäeva rahvusvahelisem tänavakunstikeskus, kus igast rahvusest ja võimekusest kunstnikud kaunistavad tahmunud telliskiviseinu uudsete ja väljendusrikaste taiestega. Käesolev raamat on kui hoolikalt valitud galerii nendest töödest, mille seas on nii maailmakuulsaid autoreid nagu Obey, Banksy, Space Invader ja Roa, kui ka tõusvaid tähti nagu Malarky ja Mobstr. 

Raamatu kirjastaja Dokument Press on tänavakunstiraamatute valdkonnas tunnustatud tegija ning Frank Steam156 Malt on üks mõjukamaid tänavakunsti fotograafe. Tema jäädvustusi täiendavad unikaalsed tsitaadid kunstnikelt endilt, mis aitavad teoste sisu veelgi paremini avada.

Selles raamatus esitletakse tänavakunsti koorekihti, mis on ühtlasi nii inspiratsiooniks kui sisukaks ülevaateks Londoni tänavakunstiskeenest. Need on parimad väljavõtted ja püsivad jäädvustused kunstivormist, mis eksisteerib pidevalt muutuvas keskkonnas.

Autorist

Frank Steam156 Malt on legendaarne grafiti ja tänavakunsti jäädvustaja, kel on kogemust juba üle 29 aasta ja kes on tegutsenud kogu maailmas. Tema töid on avaldatud sellistes ajakirjades nagu Time Out, Face, ID, Sunday Times ja Best. Ta on ka tunnustatud autor ning tema kirjutisi grafitikultuurist on avaldatud ajakirjades Hip Hop Connection, Knowledge ja Graphotism. 

Lisaks sellele haldab ta üht maailma suuremat grafiti teemalist veebilehte www.aerosolplanet.com ning viib Londonis läbi tänavakunsti teemalisi giidituure (www.londongraffititours.com).

Suurus: 18 x 21 cm

Lehekülgi: 160

Väljaandmise aasta: 2016

Pehmed kaaned.

Laos

Tootekood: GB2 Kategooria: Silt:

Kirjeldus

Video:

Liitu ootenimekirjaga Me teavitame, kui toode saabub lattu. Palun jäta oma kehtiv e-maili aadress.